Toke ne Durres

Shitet nga: toke ndertimi 29 Tet 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Durrës
Shes toke e pershtatur per ndertim banese 300 metra katrore ne proces me dokumentat . Zone e qete me kanalizim uje dhe drita ne ate zone jane 24 ore Pran saj ndodhen shkolla fillore gjimnazi ambulanca ... ne vitet ne vazhdim aty do behet qendra e zone se ish kenetes ne Durres ...


Adresa : ne zonen e ish kenetes DURRES pran shkolles "e RE "
CEL 0683817038 CMIMI 8000 EURO E DISKUTUSHME
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim