Tok 5000 m2

Shitet nga: dori 04 Sht 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Durrës
shitet toka bujqesore 5 dylym ku 2000 m jan te mbjelle me ullinj me dokumenta te rregullta pronesie ne rrugen plepa-ndroq toka ka 2 rruge nga 4 rruget dhe tek aksi plepa ndroq , cmimi 25 mij lek m2 nderrim i mundshem per me shum info tel 0696386082
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim