Tokë për banes ose per biznes ne Durres

Shitet nga: Gramoz 05 Nën 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Komuna: Durrës
Shes tokë me dokumenta te rregullta 600m2 . Toka ndodhet ne dalje te durrsit te ura e shkozetit perball kolegjit turk , fiks fare perball nderteses mezit te kolegjit turk
Toka eshte e rrethuar me blloqe , sic duket dhe ne foto eshte 130 larg autostrades TR-DR
Cmimi 90,000€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim