TOKE NE DURRES PLEPA NE BREGDET 1000 M2

Shitet nga: Perparim 22 Qer 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Durrës
OKAZION !!!!! SHES TOKE NE DURRES AFER SHKEMBIT TE KAVAJES PRES 1000 METRA KATROR NE BREGDET (E VETMJA E NGELUR PA NDERTUAR) E PERSHTATSHME PER TE NDERTUAR SI PALLAT SI KOMPLEKS VILASH CMIMI I ARSYESHEM DHE PAK I NEGOCIUSHEM.... PRES VETEM BLERES SERIOZ....0692043195
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim