TOKE NE AUTOSTRADEN DURRES-TIRANE KM4 SIPERFAQE ..

Shitet nga: beni 05 Dhj 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
SHITET TOKA NE AUTOSTRADEN DURRES -TIRANE VETEM 4 KM LARG PORTIT TE DURRESIT NE NJE POZICION MJAFT TE FAVORSHEM PER KEDO QE ESHTE I INTERESUAR PER TE NGRITUR NJE BIZNES PRIVAT ..TOKA KA NJE SIPERFAQE PREJ 6500 m2 DHE ESHTE E HIPOTEKUAR ME DOKUMENTA TE RREGULLTA.TOKA NDODHET VETEM 20m NGA AUTOSTRADA DHE ESHTE NE VIJ TE PARE ME RRUGEN DALESE...ME SIPER DO GJENI DHE DISA FOTO KU MUND TE SHIKONI ME QARTE POZICIONIMIN E KSAJ TOKE NE HARTE...
PER CMIMIN DHE CDO INFORMACION NA KONTAKTONI DIREKT NE NR E TEL 0672063498.
FALEMINDERIT.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim