Shitet toke ne Porto Romano, Durres! 12.000 euro.

Shitet nga: Semi 11 Gsh 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet toke ne Durres, zona Shen-Vlashaj (2 km larg nga Tregu i Makinave Durres). 1000 m2, toke fushore, 30 m e gjere dhe 35 m e gjate. Toka ndodhet ne rrugen qe te con ne Porto Romano, zona Shen Vlashaj, Durres, Plazhi nga toka, eshte vetem 2 minuta larg me makine.
Eshte nje zone e populluar me banesa dhe firma te ndryshme qe ushtrojne aktivitetin e tyre. Ne foto mund te shikoni zonen se ku ndodhet toka. (Toka eshte ne brez te dyte nga rruga kryesore)
Çmimi: 12.000 euro
Per me shume informacion kontaktoni ne cel: 0 69 68 81 471
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim