Shitet ose jepet me qera 500m2 toka Plazh Durres

Shitet nga: xxx 01 Dhj 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Durrës
Toka ndodhet ne plazh,Durres lagjia 13.Toka eshte 500m2 e hipotekuar dje i eshte bere dhe rivlersimi.
toka eshte e rrethuar me avli.Toka shitet per arsye emigrimi.Cmimi 120€m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim