Shitet Toke me Certifikat Pronesie.

Shitet nga: Gentian Zeqaj 03 Dhj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Adresa: Rr.Syri Detit,Spitall Durres
Sipërfaqe: 6500 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Durrës
Shitet toke me dokumenta te rregullta (me certifikat pronesie). Toka kufizohet ne Veri-Jug me rruge dhe Lindje-Perendim me shtepi banimi. Dheu i tokes eshte Shtuf. Shitet ose nderrim i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim