Shitet/Nderrohet me makine toke 500m2 ne Gjir te..

Shitet nga: Miri 07 Dhj 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet ose Nderrohet toke 500 m2 ne Gjir te lalzit . toka eshte me hipoteke dhe ndodhet ne fshatin ne bize , nje vend shume i bukur turistik , toka ne ndodhet ne koder me pamje fantastike nga Deti .
Cmimi : 25000 E i Pa Diskutushem .
Toka mund te Nderrohet me makine deri ne 15.000 Euro + Diferencen .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim