Okazion Toke ne bregdetin e Gjirit te Lalezit

Shitet nga: viewplus 22 Mar 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Gjiri Lalezit
Sipërfaqe: 196000 m2
Komuna: Durrës
OFERTE
Shitet toke ne Gjirin e Lalezit ne bregdet. Siperfaqja totale e prones eshte 196.000 m2. E gjitha me pamje nga Deti. Toka ndodhet 5-7 min larg nga deti ne rruge te asfaltuar. Mund te shitet e gjitha ose gjysma. E pershtatshme per komplekse turistike, vreshtari, e aktivitete te ndryshme bujqesore dhe turistike.Cmimi per m2 eshte 26 euro/m2 Ne rast interesimi gjithcka eshte e diskutueshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim