Dyqan ne Durres

Shitet nga: Turi 21 Nën 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Durrës
Shes dyqan 40 m dhe 16 m oborr te rrethuar per shfrytezim.Lagja 13 plazh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim