Okazionn Toke ne Sektor rinia (Durres).5000m2

Shitet nga: Toke 08 Shk 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Toke ne Sektor rinia (Durres) 5000 m2.. 2km larg plazhit.. 2km larg portit te Porto Romanos..Mund te perdoret per shtepi banimi.po ashtu dhe per biznese te ndryshme.bejme dhe nderrime te mundeshme.ju lutem vetem bleres serjoz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim