Vile prej 300 m2 ne Durres

Shitet nga: ardian 06 Krr 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
shitet vile e ndare ne menyre vertikale me dy hyrje banimi, secila 160metra katror banim e perfshir me 3 dhoma gjumi 3 banjo soxhiorno dhom gatimi plus 25 m.k. kantin plus 30 m.k garazhe plus oborr para dhe mrapa viles ,dhe hyrja tjeter ka te njejtat permasa ,me tapi te rregullt zona ku ndodhet 300metra nga muzeumi deshmoreve ne durres ose prane farmaci Lekli.Cmimi esht ne favor te bleresit vila shitet per arsye mosbaninmi per cdo informacion keni numrat 0693969944 ose 00393292761071.ose ne email.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim