Vile prej 150 m2 ne Durres

Shitet nga: Ilia Mici 20 Nën 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shesim vile 2 kateshe, te kompletuar,me shkalle nga brenda.Cdo kat ka nga 4 dhoma plus sallon.Vila ka themele te pershtatshme per kater kate. Eshte e pershtatshme dhe per transformimin e viles jo vetem ne qender banimi por dhe ne zyra, kopesht apo aktivitet tjeter. Vendodhja eshte ne km 1 ne autostraden Dr-Tr,prane karburant Elda binjake, 5 minuta me makine larg Durresit. Cmimi i aresyeshem dhe i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim