Vile prej 128 m2 ne Durres

Shitet nga: Semi 27 Gsh 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Vile ne Sukth, Ferme, Lagjia 6. Vila eshte me te gjitha dokumentat e rregullta, lidhje Uje dhe Drita. Projekti eshte shume i vecante dhe ka shume hapsire brenda. Vila ndodhet ne ane te rruges kryesore dhe rrethohet nga 1 dylym toke. Poziocioni i shtepise eshte shume i favorshem dhe per ngritjen e ndonje aktiviteti.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim