Vile ne Durres

Shitet nga: Alki Hidershai 28 Mar 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
'' OKAZION''
NE DURRES SHITET VILE KATER KATESHE .580 m katrore NDERTIM.ME CEFTIFIKAT PRONSIE .NDERTIM I RRI CILESOR DHE I KOHES , ME PUNIME TE PERFUNDUARA .UJE - DRITA 24- ORE . VILA NDODHET NE RRUGEN ''ALEKSANDER GOGA'' ( ishe zdruktaria ose dega e farnave ).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim