Vile ne Durres

Shitet nga: Fabio 03 Gsh 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet Shtepi Private.
3 Kate Ndertim.
Kati i Pare ka 5 dhoma + 1 garazhd per 4 makina
Kati i Dyte ka 11 dhoma (te gjitha me banjo)
Kati i Trete ka 11 dhoma (te gjitha me banjo)
2 katet e fundit jan projektuar per turizem.
Ne oborr eshte ndertuar edhe nje dyqan i vogel 50 m2
Oborri eshte 700 m2

Adresa: Lagja 13, Rruga Dhimiter Kraja, Plazh, Durres

Shitet per arsye emigrimi!
Cmimi i Diskutueshem dhe i Arsyeshem !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim