Vile 471m2, ish-Keneta Durres!

Shitet nga: Pashk 05 Tet 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet vile dykateshe me themele deri ne 4 kate. Siperfaqja e parceles ndertimore 471m2, kati pare 103m2, kati dyte 158m2 (se bashku me ballkonet ne te tre anet). Kati i pare eshte vetem me kolona, Kati dyte perfunduar savatim, hidraulike, elektrike perfshire edhe kafazin e shkalleve deri ne tarrace. I paperfunduar shtrimi me pllaka,dyer dhe dritare. Muri i shtepise eshte me dy rrjeshta tullash dhe polesterol ne mes. Kati dyte ka 3 dhoma e guzhine plus 2 tualete. Jane lene telat per vazhdim kati per nje familje tjeter ose gjys kati. Toka eshte e rrethuar me blloqe. Rruga perballe shpise eshte e shtruar me beton,dhe nuk pengohet drita e diellit nga te 3 anet. Adresa ish-Keneta, 700m afer mbikalimit te ures Dajlanit. Me dokumentacion te plote, certifikate pronesie, hipoteke. Cmimi 80.000 Euro. cel 0692278140 dhe 0685415256
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim