Vile 4-katshe ne Durres 580 m ndertim

Shitet nga: alki hidershai 22 Nën 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
SHITET VILE 4-KATSHE.ME LETRA TE RREGULLTA, ME IPOTEK. ME CERTIFIKAT PRONSIE. NDERTIM I RI I KOHES.NDERTIM CILESOR.4 KATE BANIMI DHE GARAZH.TE GJITHA PUNIMET JANE TE PERFUNDUARA.HAPSIRA TE BOLLSHME DHE ME DRITE.PROJEKTUAR NE STIL MODERN.ME PANEL DIELLOR.ME SISTEM NGROHJE..GARAZH 45 M.UJE DRITA 24 ORE.20 M NGA RRUGA ALEKSANDER GOGA.PRANE PARKUT TE AUTOBUZAVE DURRES.TEL 0693347780. 0674835825.
.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim