Vile 4- Kateshe ne Durres Rruga: Aleksander Goga

Shitet nga: Aki Hidershai 18 Sht 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   310 000 LEK

Komuna: Durrës
ne durres shitet vile 4-katshe ,,me IPOTEK,ndertim cilesor i kohes, projekt modern,me sisteme grohje dhe panele diellor,2 kate jane te mobiluara,me mobolim modern,shkallet te bera me granit,e gjithe ndertesa eshte shtruar me pllaka spanjolle dhe shume cilesore,
kati pare eshte i ndare 1+1+wc dhe garazh,kati i dyte 3+1+wc,kati i trete 3+1+wc,kati i katert 1+1+wc,hapesira te medha dhe me ballkone te medhenj,kati i pare eshte 110 m-katror plus hapesira pereth,3 katet e tjere jane nga 160m-katror,lagje e qete ,vila ndodhet 30 m nga rruga kryesore aleksander goga,andresa.rruga Aleksander Goga,ish dega e farnave ose parku i autobuzave durres,tel,00355693347780,dhe e-mail aki.hidershaj@hotmail.com,cmimi 310 000 euro,i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim