Vile + obiekt prodhimi Furre buke

Shitet nga: End... 13 Shk 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 000 LEK

Komuna: Durrës
VILE 3KATESHE. SIPERFAQE TOTALE 600M2. 200M2 NDERTES PER CDO KAT. KATI 1, FURRE BUKE ME DRU + SHTEPI BANIMI 2+1+1. KATI 2, 3 DHOMA GUZHIN SALLON BANJO DHE BALLKON RRETH SHTEPISE. KATI 3, KARABINA VETEM TARAC DHE KOLLONA. Shtepia eshte buze rruge dhe ESHTE RREGULLT ME DOKUMENTACION. CMIMI 350 miljon leke I DISKUTUESHEM. PER ME SHUME INFO. 00355 699330094
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim