Vila private 2 kateshe me pamje nga deti

Shitet nga: Kapllan Gjergji 31 Krr 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet vila private 2 kateshe gjysme e pavarur me pamje nga deti 300m mbi nivelin e detit,
Shtepia eshte me dokumenta te rregullta (tapi dhe hipoteke).
Kati i pare perbehet nga nje vetrate-verande, nje sonxhorno e madhe, dhome gatimi vecmas dhe nje banjo.
Kati i dyte perbehet nga 3 dhoma gumi dhe nje banjo, korridor dhe ballkon.
Shkallet jane te brendeshme.
Oborri ka nje siperfaqe afersisht 400m2 (shatervan, cezme, barbeky me furre dhe zgare, tavoline e jashtme me mermer me cati druri).
Adresa: sa kalon plepat ne durres, perballe repartit ushtarak, e vendosur ne koder 300m mbi nivelin e detit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim