Shtepi private

Shitet nga: Albert 13 Tet 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet shtepi private,nje kateshe ,2+1 me sip 112 m2, + toke 600 m2 e rregulluar dhe e sistemuar .. toka dhe shtepia me dokumentate rregullta..
shitet per arsye emigrimi ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim