Shtepi private

Shitet nga: Albert 11 Tet 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Durrës
Shes shtepi private,njekateshe e re ne kushte shume te mira , 2 + 1 me siperfaqe 112 m2 , me toke 600 m2 e rregulluar sipas kushteve moderne,e rrethuar me avlli dhe me mbushur me peme dhe vreshte ne prodhim e siper .. Shtepia shitet per arsye emigrimi..

Cmimi 60000 Euro (I diskutueshem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim