Shtepi private ne sukth te Durresit

Shitet nga: Albert 18 Dhj 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet shtepi private ne sukth te Durresit,vetem 500 m nga autostrada TIrane -Durres .. SHtepia eshte 2 +1 me siperfaqe 112 m2 dhe e kompletuar sipas kushteve moderne,e ndertuar me ing. teknik ndertimi .. Shtepia ka dhe 500 m2 toke me dokumenta,e mbjelle me peme dhe vreshte ne prodhim e siper.. E rrethuar me avlli dhe e sistemuar... SHitet per arsye shendetsore!!

Cmimi 55.000 EURO i diskutueshem ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim