Shtepi prej 58m2 ne Durres

Shitet nga: ardit 03 Qer 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
SHTET SHTEPI PLAZHI KATI 2 E MOBILUAR ME VEND PARKIMI SHTEPIA ESHTE E KOMPLETUAR ME TE GJITHA LETRAT DHE E HIPOTEKUAR PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI 0695758041
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim