Shtepi prej 220 m2 ne Durres

Shitet nga: Zhegu info 09 Qer 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR   170 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet shepi private 2 kateshe , prane Muzeut , lagja 7 , e rrethuar me porte me vehte , me oborr , ne gjendje te mire , me mundesi banimi dhe dy familje pasi ne katin e dyte mund te shkohet nga shkalla e jashtme , 2+1 + Dhom dite e banjo secili kat , me tarace te shfrytzuesmwe , mundes shtese kati , me dokumentacion te rregullt , certifikat pronsie !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim