Shtepi prej 150m2 ne Durres

Shitet nga: Dushi 04 Dhj 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: lagja nr 8
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Durrës
Shes shtepi 3 dhoma guzhine,gjysem e mobiluar.
Dhoma dopjo e mobiluar,aneksi me sobe,lavatricja etj.
Shtepia eshte e rikonstruktuar nga e para cdo gje e re.
Pallati eshte i vjeter,dhe ka mundesi edhe per ndertim ne katin e siperm.Dokumentat te rregullta.
Shitet per arsye emigrimi.
Ka gjithashtu vend perpara per te parkuar makina.Lagja eshte e qete.
Shtepia ndodhet ne lagjen nr 8.pa shkuar tek cezma e ferres.Durres.Eshte mundesi shume e mire per ato te cilet duan te ndertojne edhe me shume.Cmimi 64000 euro.150 metra katror i negociueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim