Shtepi prej 150 m2 ne Durres

Shitet nga: Alban 04 Krr 01:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   100 000 LEK

Komuna: Durrës
Shitet shtepi gjithsej 2 dylym toke.shepıa eshte 150 m2. eshte e kompletuar me guzhıne dhe banjo. shtepıa eshte me letra te rregullta me tapi dhe hıpoteke dhe pa probleme pronesıe.mbrapa shtepıse ka 1.5 dynym vreshte dhe pus uji. shtepia eshte 2 kateshe, katı ı pare eshte garazhd ı mbyllur nga te gjıtha anet, katı ı dyte eshte per banese. shtepia ka uje drıta dhe rruge. eshte e ndertuar ne vıtın 2003. gjendet ne fshatın arapaj durres. çmimi eshte i arsyeshem. kontaktı : KUJTIM VIDHI (0682077982)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim