Shtepi prej 140 m2 ne Durees

Shitet nga: Florin . gjocaj 19 Gsh 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet shtepi ne hamalla durres .. 140 metra katror 3 dhoma gjumi sallon i madh 9 metra me 4 , para banjo dhe banjo . dhe tok 2000 metra katrore te perfshira ne cmim ...cmim i arsyeshem . me marreveshje

cel.. 0682242468
cel .. 0686904492
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim