Shtepi prej 115 m2 ne Durres

Shitet nga: cub 04 Qer 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
shtepia ndodhen ne sukth (durres) e ndertuar ne vitin 2005 projek italjan, ka 2 dhoma gjumi sollon kuzhine dhe banjo, shtepia eshte e ndertuar ne 500 m2 toke e cila eshte e rrethuar; eshte 50m larg autostrades tirane durres.
cmimi: 750000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim