Shtepi prej 112m2 ne Rajon: Durrës

Shitet nga: Albert 15 Tet 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet shtepi njekateshe e re,2+1 me sip 112 m2 e ndertuar sipas kushteve moderne,ne nje vendodhje shume te favorsheme dhe zone te qete si sukth i ri - durres.. shtepia ndodhet vetem 500 m larg autostreades me mundesi daljeje ne te gjitha anet e shqiperise...
Shtepia shitet bashke me 600 m2 toke e rrethuar me avlli dhe e mbushur me peme ne prodhim e siper..

shtepia shitet per arsye emigrimi ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim