Shtepi prej 112 m2 ne Durres

Shitet nga: Albert 31 Tet 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Durrës
OKAZIONNNNNNNNNN

SHITET SHTEPI NJEKATESHE PRIVATE,2+1 E KOMPLETUAR ME SIPERFAQE 112 M2 + TOKE 600 M2 E RRATHUAR ME AVLLI DHE E SISTEMUAR SIPAS KUSHTEVE BASHKEKOHORE.. UJE + DRITA + INTERNET E TELEFONI 24 ORE DHE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA..

SHITET PER ARSYE EMIGRIMI..

ADRESA : SUKTH,DURRES

CMIMI : 55,000 € I DISKUTUESHEM...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim