Shtepi njekateshe ne Durres

Shitet nga: edison STAFALLA 02 Qer 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Komuna: Durrës
jepet shtepia 1 katshe ne rrushbull te durrsit jan 2 dhoma gjumi ,nje kuzhin ,korridor ,banjo,dhe 2ballkon jasht ne truallin e shtepis eshte e ndertuar dhe nje dyqan ushqimore ,,,totali 500 m2 /
.E GJITHA SHTEPIA ESHTE E MOBILERUAR .SI BRENDA DHE JASHTE ME TE GJITHA LLOJET E FRUTAVE .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim