Shtepi ne Rrashbull te Durresit

Shitet nga: beqir mehmeti 07 Gsh 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

33 000 EUR   44 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Durrës
- Shtepi nje kateshe ne Rashbull te Durresit.


- 500 m2 (100 m2 siperfaqja e shtepise) dhe gjithashtu jashte territorit te shtepise eshte dyqani me siperfaqen 32 m2 qe perfshihet ne cmim


SHTEPIA ESHTE ME TE GJITHA DOKUMENTAT E LEGALIZUAR


-Rruga eshte e shtruar


-Shkolla eshte afer , rreth 5 minuta larg


-Kontrate e rregullt uji dhe dritash


-Qendra shendetesore ndodhet afer


-Stacioni i autobusave ndodhet afer (autobusi linjes kalon cdo 10 minuta)


-Shtepi e pabanuar per 10 vite , e ndertuar ne vitin 1997


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim