Shtepi ne Durres

Shitet nga: Dushi 09 Jan 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja nr 8 Hajdar Demiri
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Durrës
Shes shtepi 150 m2 tre dhoma dhe nje guzhine.
Pjeserisht e mobiluar,dhoma cift e mobiluar aneksi me frigorifer,banjo lavatrice etj.shtepia eshte bere nga e para dhe me kushte shume te mira.Ka mundesi ndertimi edhe siper.Dokumentat e rregullta.Lagje e qete,vendi eshte me parkim para shtepise.3+1 mundesi ndertimi shtese legal.Cmimi 64 mije euro i negociueshem.Shitet per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim