Shtepi ne Durres

Shitet nga: Flamur Toshkallari 24 Shk 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: ish rajoni i policise durres RRuga kasem durresi
Sipërfaqe: 133 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Durrës
Ndodhet ne katin e 7. Me 3 dhoma gjumi,sallon dhe guzhine(sonxhorno)45m2,1 banjo,3 ballkone.Instalimet eleketrike,hidraulike te bera vete.Me sistem ngrohje me gaz dhe elektrik.Pllakat te shtruara vete.Dyert e brendeshme te bera vete.Pozicioni veri lindje.90.000e ose 92.000e me dhome gjumi te re.cmimi i pa diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim