Shtepi ne Durres

Shitet nga: beqir mehmeti 28 Mar 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

39 500 EUR   44 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Durrës
shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit kam 10 vite qe nuk banoj aty po ne gjendje te mire,2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pa shtruar ne pllaka, ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legalizuar ,uje 24 ore,rruge e shtruar ASFALT ,shitje e beje per arsye she...., nr kontakti 0684413388..0665255644.cmimi i diskutushem ,eshte super okazion faleminderit permirekuptimin edhe nje dyqan 4 me 8 bashke distanca me shpin 5m larg shtepis ngjite me rrugen e asfaltuar po njejtin cmim jane te dyja shpi dyqan foto te dyqanit dhe dis... me rrugen...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim