Shtepi me qera ne Durres

Shitet nga: Pullumb llalla 16 Sht 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Jepet me Qera Shtepia Per Ambiente Shkollash ,Cerdhe Kopshte Femijesh Etj eshte ne Gjendje Te Shkelqyer Me oborr Dhe Parking Te Interesuarit Te Kontaktojne Ne Nr e tel - 0699276146
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim