Shtepi banimi prej 360m2 ne Hamallaj-Durres

Shitet nga: Marglen 26 Sht 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shtepi 2 kateshe me dy hyrje ansore.(.dmth per dy familje). Kati par eshte i kompletur ne te dyja hyrjet, ndersa kati i dyte pjeserishte. Bashke me shtepine jane dhe dy magazina,njera 70m2 dhe tjetra 24m2, ku ke mundesi per te hapur ndonje aktivitet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim