Shtepi 240m2 Durrës

Shitet nga: kalem 20 Tet 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Durrës
shitet shtepi 2kateshe , kati pare ka 3 dhoma 2 banjo , kati dyte ka 2 dhoma 1 sallon te madh , 1 banjo dhe 2 ballkone , secili kat eshte 120 metro katrore. siperfaqja e truallit eshte 414 metro . me dokumento te rregullta . adresa ; pran ures se dajlanit mbrapa kalcetove

cmimi; 80 mij euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim