Shtepi 162.5m2 ne kate te dyte e cila ka 3 dhoma..

Shitet nga: Fast Agjenci 06 Sht 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Durrës
Super Okazion ne Vollga.
Shitet shtepi 162.5 metra katror ne kate te dyte e cila ka
3 dhoma 2 ballkone te rehatshem
dhome pritje dhe 2 banjo,
shtepia eshte e mobiluar sic e shikoni dhe ne foto,
ndertimi eshte i ri.
vetem 50 metra larg detit
cmimi eshte 100.000 € i diskutushem
ne cmim perfshihet edhe Garazhdi per makine.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim