Shtepi 120m me toke 1060m ne Durres

Shitet nga: Shuaip 18 Jan 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet shtepi 120m e perfunduar me te gjitha standartet bashkohore (pllakat hidrosanitaret dyer dritare durali) dhe toka 1060m.
Shitet per arsye emigrimi.Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim