Shtepi + Lokal dhe Dyqan ne Durres

Shitet nga: Fatmir Sinani 26 Krr 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet Shtepi+Lokal+Dyqan Me dokumenta te rregullta shtepia ka 3 dhoma gjumi guzhine songiorno dhe 2 tualete

Lokali ndodhet poshte shtepise ngjitur me Dyqanin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim