SHTEPI PRIVATE ,NJEKATESHE 2+1 ME SIPERFAQE 112 ..

Shitet nga: Albert 23 Tet 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Durrës
SHITET SHTEPI PRIVATE ,NJEKATESHE 2+1 ME SIPERFAQE 112 m2, + TOKE 600 m2 E RREGULLUAR DHE E SISTEMUAR .. TOKA DHE SHTEPIA ME DOKUMENTA TE RREGULLTA,E RRETHUAR ME AVLLI,ME PEME FRUTORE NE PRODHIM E SIPER.

SHITET PER ARSYE EMIGRIMI..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim