SHTEPI NE SHITJE

Shitet nga: fabjan 22 Nën 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 108 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Durrës
SHITET SHTEPIA DHE 9000M2 TOKE BUJQESORE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim