SHTEPI NE DURRES

Shitet nga: fabjan 17 Nën 02:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 108 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Durrës
Shitet shtepia 108 m3 + 1200 m3 ku eshte ndertuar shtepia.... Gjdo gje me letra dhe hipoteke . Gjithashtu shitet dhe 9000m3 tok bujqesore. CMIMI ME MARVESHJE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim