SHITET SHTEPI 4 KATE

Shitet nga: P. 19 Qer 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
SHITET SHTEPI 4 KATE NE ZONEN E PEZHIT APOLONNIA DURRES, 300 METRA NYA DET TOKA DHE SHTEPIA . JANE ME HIPOTEKE.
00393498456741
00355699230093
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim