SHITET OSE NDROHET SHTEPI 220 m2 me HIPOTEK

Shitet nga: Gramos 14 Nën 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lagja 17/ ish keneta Durres
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Durrës
SHitet shtepia 2 kateshe,220 m2 truall dhe 110 m2 ndertes.. ME HIPOTEK... CMIMI 110.000 € ( cmimi i negocjushem ) - (mundesi ndrrimi)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim