Okazion...

Shitet nga: Rudi 17 Krr 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shtepi 2 kateshe me 5 dhoma ne deminsione te mrekullueshme dhe(2 dy) sallone te cilin perbehen nga 50 metra kateror,perpunim me standarte europiane,te gjitha kushte,gjithashtu tek shtepia jan dhe dy ambjente per biznes supermaket 90 metra kateror te cilin gjindet ne katin e par,dhe 137 metra kateror Cafe Bar dhe restorant me te gjith parametrat dhe kushtet e kohes moderrne,gjithashtu eshte dhe nje frutore ose farma mbas objektit me te gjitha llojet e frutave...gjithashtu tek farma jan dhe dy puse me uj te bollshem per vaditje ... --Shenim Kjo pasuri kolosale eshte ne perferin e sukthit durres 1km large nga bashkia e sukthir afer me rrugen e asfaltit dhe nje vend strategjik,rruga e lagjes eshte 9 metra e gjer,uj te pishem 24/ore dhe energji elektrike te rregullte. --Te gjith kjo pasuri shitet per arsyje shendetesore dhe per arsyen e nje semundje serioze qe fatkesishte nese nuk egzistojn Financa ne spitalet e Botes Rrezikohet Jeta e nje 41 vjecari--me respekt R.E
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim